Siatki Zgrzewane, Osłonowe | Drut Stalowy, Prosty, Ciągniony | Zgrzewarka Wielopunktowa Siatek | Nawijarka, Prościarka, Szpularka Drutu

Maszyny

Zgrzewarka wielopunktowa, nawijarka, prościarka i szpularka do drutu

Zgrzewarka wielopunktowa to bardzo ważne urządzenie, które przeznaczone jest do oporowego zgrzewania prętów ze stali niskowęglowej. Tego rodzaju sprzęty wykonywane są przede wszystkim na indywidualne zamówienie, ponieważ zawsze muszą być dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań klienta. Tym samym komercyjna produkcja zgrzewarek mija się z celem, dlatego nie stanowi oferty gotowego produktu.

W naszej ofercie znajdują się zarówno zgrzewarki wielopunktowe prądu stałego, jak i zmiennego. Jedne i drugie podczas procesu produkcji siatki wykorzystują sterownik PLC, który współpracuje z dotykowym panelem HMI. Z kolei odpowiednie parametry zgrzewania m.in. czas, możliwe są do ustawienia przy pomocy programu sterującego, który znajduje się w tzw. panelu operatorskim. Każda przez nas oferowana zgrzewarka wielopunktowa jest niezwykle intuicyjna w obsłudze, co w codziennej pracy przyczynia się do szybszej pracy.

Zgrzewanie siatek o różnej średnicy drutu. Zgrzewarka siatek producent

Przystępując do zrobienia standardowych siatek zgrzewanych bądź tych na indywidualne zamówienie klientów, najczęściej materiałem, z jakiego wykonuje się elementy, jest drut obwodowy. W zależności od średnicy siatka zgrzewana powstaje w procesie zgrzania okrągłych drutów w miejscach styku. W naszej firmie dysponujemy bardzo precyzyjnymi urządzeniami, które sterowane są komputerowo. Tym samym pozwalają nam giąć druty o różnych średnicach zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ponadto dzięki całkowitemu zautomatyzowaniu systemów zgrzewania uzyskujemy niezwykle wysoką wydajność produkcyjną siatek zgrzewanych o różnorodnych średnicach wedle oczekiwań użytkowników.

Mocny drut – Średnica drutu siatki zgrzewanej

Zgrzewanie siatek, które posiadają różne średnice drutu, to jedne z tych prac, z którymi zgrzewarka wielopunktowa radzi sobie doskonale. Tym samym z uwagi na zróżnicowane potrzeby klientów siatki zgrzewane mogą być wytwarzane z drutu czarnego oraz ocynkowanego, a także tego produkowanego ze stali nierdzewnej. Warto jednak pamiętać, że zgrzewanie siatek o bardzo zróżnicowanych średnicach drutu wymagało będzie nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również właściwego wymierzenia przekroju i średnicy. Z kolei do takich czynności najczęściej wykorzystuje się drut okrągły.

Maszyny do obróbki druta.

Maszyny do obróbki drutu stalowego

Obróbka drutu stalowego to czynność, która wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń. W zależności od średnicy drutu, a także rodzaju wykonywanej obróbki dobierane są konkretne urządzenia, które w danym momencie poradzą sobie najlepiej. Obecnie w ramach obróbki drutu stalowego wykorzystuje się: nawijarki drutu, prościarki drutu oraz szpularki drutu.

Nawijarka drutu

Jednym z urządzeń, które są na co dzień wykorzystywane w naszym przedsiębiorstwie, są nawijarki do drutu. Jak sama nazwa wskazuje, służą one do nawijania na szpule drutu, który odwijany jest z kręgów. W zależności od potrzeb naszych klientów na wał nawijarki zakładana jest szpula bądź specjalny szkieletowy bęben.

Prościarka drutu

Dysponujemy także prościarkami do drutu, dzięki którym, dokładnie i precyzyjnie prostujemy druty o różnych średnicach z kłębów. Dlatego nasze urządzenia radzą sobie doskonale, nawet z drutami o bardzo dużych średnicach, wykonując czynność prostowania sprawnie i szybko.

Szpularka drutu

Z kolei szpularki, to precyzyjne urządzenia, którymi w bardzo dokładny sposób zwijamy drut w szpulę. Efektywna praca naszych szpularek pozwala na kompleksowe zwijanie drutów o największych średnicach, robiąc to szybko i dokładnie.